U nás jako doma

Ložnice
Ložnice

Náš apartmán


Obývací pokoj
Obývací pokoj
Kuchyň
Kuchyň

Instrukce pro pobyt

Apartmán je nekuřácký a není povolen vstup se zvířaty.          

Při příjezdu:

 • Parkování v garáži (je zde dvougaráž a k apartmánu patří pravá polovina garáže) nebo před dvougaráží. Je nutné nechat volný průjezd k bytu v přízemí.

 • Lyže i lyžařské boty si uložte do garáže, jsou tam stojany na lyže a vysoušeč bot pro daný apartmán. Vysoušeč je nutno zapnout a nastavit časovač na cca 22.00 - 9.00, přívodní kabel i časovač uvidíte v garáži.
 • Po příchodu do apartmánu je potřeba zapnout jističe (vedle vchodových dveří). Tyto jističe jsou pro všechny spotřebiče a kotel na ohřev vody a topení. Ložní prádlo a ručníky berte prosím s sebou, je zde ve sklepě pračka, ale v zimní sezóně je problém se sušením a pro návštěvníky je systém vlastního ložního prádla jednodušší.                                                                                                                         

V průběhu pobytu:

 • Může se stát, že při vaření vypadne centrální jistič. Stává se to, když budete mít zapnutou myčku, varnou desku anebo troubu. Do apartmánu je přívodní kabel jen 3 kW a nešlo jej vyměnit, takže je nutné respektovat toto omezení.
 • V případě, že vypadne hlavní jistič, musí se projít garáží, za garáží sklepem a projít dveřmi ven. Venku doleva až po pravé straně uvidíte jističovou skřínku, bude na ní označení TRT. Jističe nahodit a vše bude OK (předtím ale vypnout velké spotřebiče)
 • V domě platí noční klid od 22.00 - 6.00 prosím, toto respektujte
 • Topení je plynové s kotlem umístěným ve sklepě. V obývací místnosti je termostat, kde je možné nastavení teploty. Termostat je na dálkové ovládání a můžeme teplotu měnit a sledovat on-line . Prosím o udržování teploty kolem 21 C°. Pokud nastane nějaká závada na topení volejte, pokud klesne tlak vody pod 0,6 bar, musí se dopustit, instrukce poskytnu dle potřeby (nebojte, téměř se to nestává).
 • Teplou užitkovou vodu ohřívá stejný kotel jako vodu pro topení, v koupelně vám poteče teplá voda rychle, ale v kuchyni to nějaký čas trvá, takže páku baterie doleva proud vody na max. po chvíli poteče teplá voda.


Před odjezdem:

 • Prosím uklidit, abyste opustili apartmán uklizený (je zde vysavač i čistící prostředky, které najdete na chodbě ve skříňce před apartmánem).
 • Zavřít okna.
 • Topení stáhnout pomocí termostatu na 10 C°.
 • Vypnout jističe u vchodových dveří.
 • Zamknout byt i garáž.
 • V garáži odpojit vysoušeč obuvi ze zásuvky.

Apartmán 3 + 1   

(90 m2) s WI-FI

1x kuchyň plně vybavená (plynová deska s troubou, mikrovlnná trouba, chladnička s výparníkem, myčka, kapslový kávovar - Nespresso), lékárnička.

1x koupelna (sprchový kout, WC, bidet)

1x obývací pokoj s jídelnou (jídelní stůl pro 8 osob, možnost spaní pro 2 osoby na velmi pohodlné  rozkládací sedačce - zakázková výroba, 19cm matrace.

-společenské hry (karty, kostky, deskové hry, poker ...

2x ložnice s manželskými postelemi v jedné z nich možnost přistýlky, nebo postýlky.

Garáž

- stojany na lyže, elektrický vysoušeč pro 8 ks lyžařských bot pro daný apartmán (dle popisku v garáži)

- elektrické šipky

- možnost parkování pro jedno vozidlo

- další parkování 200 m od apartmánu zdarma

Pro větší skupiny lze zajistit ještě jeden apartmán pro 6 osob ve stejném domě.

Prozkoumejte okolí


 Vítejte na horách
© 2023 Pavel Pyš, Brno, Czech Republic  
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!